Motta: Moratti të lutem, më ler të iki
Thiago Motta (Inter)
Del në dritë një fakt i ri, përsa i përket largimit të Thiago Mottës nga Interi drejt Paris Saint-Germain. "Le Parisien" publikoi mesazhin që futbollisti italo-brazilian i ka dërguar presidentit Moratti.

Mësohet se Thiago i ka shkruar presidentit: "Ju lutem, zoti Moratti, më bëni një dhuratë: me lejoni të shkoj në Paris". Sipas të përditshmes franceze ky është teksti i mesazhit që futbollisti ka shkruar më datë 30 Janar.

Në atë moment, Thiago Motta ndodhej në një restorant milanez me avokatin e tij, Dario Canovi, dhe menjëherë pas kësaj kërkese operacioni u zhbllokua. /albeu.com/
Shtuar më 11/02/2012, ora 18:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori