Mou, gati të rinovojë kontratën me United
Manchester United ka luajtur tre ndeshje këtë sezon dhe nuk ka pësuar ende asnjë gol.

Ka mjaftuar kjo ecuri që ekipi t'i kërkojë rinovim të kontratës trajnerit Jose Mourinho, shkruan The Telegraph.

Ky parashikohet të jetë një sezon i mirë për United.

Kalimi i Mou-t tek United dha rezultate që në vitin e parë pasi ekipi fitoi Kupën e Anglisë dhe Europa League. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2017, ora 17:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori