Mou me dhembje koke, 5 mungesa në mbrojtje (FOTO LAJM)

Pepe
Pëlqej
Jose Mourinho e nis me dhembje koke vitin e ri 2013. Ndeshja e parë e Real Madrid për këtë vit, ndaj Real Sociedad, pritet të jetë një sfidë e vështirë për të dhe Realin pasi që mungojnë 5 mbrojtësa të skuadrës.

Pepe, Marcelo, Coentrao, Albiol janë të lënduar, ndërsa Sergio Ramos (i pezulluar) priten të jenë mungesat për "Los Blancos" në repartin difensiv.

Në këtë situatë, Mourinho mund të llogaris në vetëm katër mbrojtës, Arbeloa, Varane, Nacho dhe Carvalho janë në dispozicionin e Mourinhos. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2013, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori