Mou tallet me Guardiolën: Ja pse nuk ka flokë
Pëlqej
Jose Mouringo dhe Pep Guardiola kanë patur një debat të nxehtë gjatë Forumit më të fundit të trajnerëve të zhvilluar nga UEFA në Nyon në Zvicrës. Sipas asaj që raporton "El Confidencial", tekniku i Chelsea-t ka ironizuar me flokët e teknikut të Bayern Munchen.

"Futbolli është lumturi, kur nuk kënaqesh të bien flokët. Prandaj ne të gjithë e dimë se si duket look-u Guardiolës, ai nuk kënaqet shumë me futbollin", është shprehur Jose Mourinho. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2014, ora 17:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori