Mou: Terry më njeh, të luaj mirë
Pëlqej
Jose Mourinho, e ka paralajmëruar John Terryn se duhet të luajë si në sezonin e kaluar, në mënyrë që të sigurojë një kontratë të re njëvjeçare.

“Kontrata që mori John ishte e bazuar në paraqitjet e tij, jo për statusin që ka ose për faktin se është kapiten, vetëm për performancat”.

“Mendojmë se kjo është një mënyrë shumë e mirë për të vepruar me lojtarët e këtillë”.

Johnnjeh mua dhe e njeh klubin. Ai duhet të mendojë vetëm për paraqitjet”, ka deklaruar Mourinho.

Shtuar më 04/08/2014, ora 13:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori