Mou: Wenger është vetëm një dështak
Pëlqej
Jose Mourinho
Mourinho nuk do të tolerojë askënd. Pas kritikave të trajnerit të Arsenalit Wenger për vetëpërjashtimet me karton të kuq, I cili ka thënë se është një gjest që duhet dënuar, Mourinho ka replikuar duke thënë. “Wenger, je një dështak. Në vend që të flasësh për Realin, duhet ti shpjegosh tifozëve se përse nuk fiton asnjë trofe që nga viti 2005 dhe pse ke pësuar humbjen e parë në Champions 2-0. Historia me djemtë e rinj po bëhet shumë e vjetër”, përfundon Mourinho.(albeu.com)
Shtuar më 27/11/2010, ora 12:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori