Mouriho ka arritur marreveshje me Realin?
Albeu.com
Trajneri i Interit, Jose Mourinho, thuhet se ka arritur marrëveshje verbale me Real Madridin për të zëvendësuar Manuel Pelegrinin. Portugezi tashmë i ka dorëzuar Florentino Perezit listën me emrat që dëshiron ...... t’i ketë në Santiago Bernabeu, dhe në të gjenden edhe tresha nga Benfica, Anhel di Maria, Davis Luiz dhe Fabio Coentrao.

Mourinho me Interin do të arrijë të premten, pasi lojës në finalen e Ligës së Kampionëve kundër Bayernit. Mourinho do të vendoset në hotelin “Miraseria”, në të njëjtin hotel ku kanë qëndruar Cristiano Ronaldo dhe Kaka derisa gjetën shtëpinë në kryeqytetin spanjoll pas ardhjes së tyre në Bernabeu.
Shtuar më 18/05/2010, ora 16:29
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori