Mourinho-arbitrit: Je një bir k....
Nerva në maskimum për Jose Mourinho. Trajneri i Real Madrid, i tërbuar nga gjykimi i arbitrit Romero në ndeshjen me Villareal, siç tregohet dhe nga kamerat duke se i ka thënë atij: " Je një bir k...." në momentin kur Marcos Senna barazoi rezultatin.

Kjo solli edhe nxerrjen jashtë me akrton të kuq për Special One, i cili edhe pas ndeshjes vijonte të ishte i nevrikosur aq sa dhe nuk pranoi të bënte asnjë prononcim për mediat.

Në të njëjtën gjëndje emocionale me Mourinho ak qënë edhe Cristiano Ronaldo, i cili sipas asaj që raporton "AS", ka thënë: Vidhni, dini vetëm të vidhni", duke iu drejtuar katërshes arbitrale pas kartonave të kuq të Sergio Ramos dhe Mesut Ozil. /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2012, ora 11:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori