Mourinho dhe Pogba përplasen keq, portugezi i tregon kush është shefi
Sipas një raporti në The Sun, Mourinho dhe Pogba kanë zhvillouar bisedime të nxehta në zyrën e Mourinhos në Carrington, bisedimetë cilat nuk janë mbyllur mirë.

Pogba e kishte shfaqur pakënaqësinë e tij me pozitën e në skuadër, por edhe ndaj shokëve. Ndërsa në dhomat e zhveshjes mësohet se Mournho ka ngritur zërin duke i treguar Pogbas se kush është shefi.

“Shikoni shenjën në derën time kur të dalësh, aty thotë se unë jam trajneri”.

“Unë jam shefi”, mësohet t’i ketë thënë Mourinho.

Raportimet e fundit nga mediat angleze shkruajnë se Pogba është aq i pakënaqur sa që i ka kërkuar agjentit të tij, Mino Raiolas, largimin nga klubi dhe transferimin diku tjetër./albeu.com/
Shtuar më 24/02/2018, ora 10:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori