Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Mourinho, do të bëj tifo për Anzhin
Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho ka thënë se do të shikoj tani më shumë kampiontain e Rusisë dhe do të bëj tifo për Anzhin pasi aty luan ish-lotari i tij, Samuel Eto`o.

"Samuel Eto`o do të më bëj mua që të shikoj më shumë kampionatin e Rusisë dhe të bëj tifo për Anzhin".

"Ai do të më mungojë mua pasi nuk do të jetë pjesëmarës në Ligën e Kampioneve. Natyrisht kampionati e Rusisë me të do të jetë më e fortë, i uroj atij gjërat më të mira atje", tha Mourinho për Marca. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2011, ora 10:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori