Mourinho drejt shkarkimit, Tottenham gjen pasuesin (FOTO LAJM)

Në rast se Tottenham dështon të kualifikohet për Ligën e Kampionëve, Mourinho pritet të shkarkohet.

Sipas Telegraph, presidenti Daniel Levy është duke shpresuar që Mourinho ta rikthejë situatën nën kontroll, mirëpo ka gjetur edhe pasuesin.

Bëhet fjalë për trajnerin e Leipzig, Julian Nagelsmann që ka rikthyer klubin gjerman në një skuadër të frikshme.

Nagelsmann vëzhgohet edhe nga Real Madrid, që e shohin si pasuesi i Zinedine Zidane dhe nuk dihet nëse është i interesuar që të bëhet trajner i skuadrës londineze.
Shtuar më 22/02/2021, ora 23:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori