E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
Mourinho: Dua të drejtoj Portugalinë por jo tani
Jose Mourinho i cili është i pa punë që prej 18 dhejtorit të vitit të shkuar kur dhe u shkarkua nga Machester United ka folur për të ardhmen e tij.

"Do të doja të drejtoja një ditë Portugalinë përpara se ta mbyllja karrirën time, por Fernando Santos nuk duhet të shqetësohet sepse tani nuk jam i interesuar".

Ndërkohë Mourinho është përfolur për një rikthim te Interi por deri më tani nuk ka asgjë konkrete. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2019, ora 09:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori