Mourinho e provoi me Messin, ja oferta faranoike për Barçën
Pëlqej
Barcelona i ka thënë jo 150 milionë eurove për Lionel Messin. Para se të rinovonin kontratën e yllin argjentinas klubi blaugrana ka refuzuar një ofertë faranoike e mbërritur nga Chelsea i Jose Mourinhos, i njëjti teknik që kur ishte pjesë e Real Madrid nuk ka kursyuer ngacmimet ndaj sulmuesit argjentinas.

Sipas asaj që shkruan "Sport.es", "Blutë e Londrës" mbërritën deri në 150 milionë euro për Messin, ofertë që as nga Barcelona dhe as nga 4 herë "Topi i Artë" nuk u morën në konsideratë. /albeu.com/


Shtuar më 26/09/2014, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori