Mourinho ëndërron dyshen Ronaldo-Aguero
Me blerjet e reja për sezonin e ri drejtuesit e Realit janë në kërkim të lojtarëve të tjerë të cilët janë të nevojshëm për ekipin. Mourinho ëndërron të ketë në sulmin e ijt dyshen Ronaldo-Aguero.

Mourinho i ka kërkuar drejtuesve që të kontaktojnë me sulmuesin e Atletico Madridit dhe të arrijnë një marrëveshje me të. Një ide e Mourinhos është edhe shkëmbimi i Benzemas me Agueron. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2011, ora 17:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori