Mourinho i kenaqur nga barazimi
Pëlqej
Albeu.com
Trajneri i Interit, Jose Mourinho, ёshtё i kёnaqur nga barazimi i ekipit tё tij ndaj ekipit tё portierit kosovar Arjan Beqaj, Anorthosis, dhe thotё se ende ёshtё tё flitet pёr gjasat pёr tё fituar Ligёn e Kampionёve.
“Ishte njё pikё pozitive pёr ne dhe nёse fitojmё nё ndeshjen e ardhshme nё shtёpi do tё kualifikohemi mё tej. Megjithatё mendoj se duhet tё jemi njё ekip i fuqishёm nё shkurt, dhe jo tash, nёse duan tё bёjmё diçka nё Ligёn e Kampionёve”, ka thёnё Mourinho pas ndeshjes

“Kjo ishte vetёm njё ndeshje nё tё cilёn arritёm shtatё gola. Tre pёr ne dhe tre pёr ta dhe Cambiaso po ashtu shёnoi njё, por nuk u pranua. Duhej tё fitonim me lehtёsi, por ata luajtёn mirё”, ka thёnё Mourinho.

Interi do tё shpresojё pёr njё rezutlat tё mirё pas dy javёs, kur do tё presё nё fushё tё vet ekipin grek Panatinaikos.
Shtuar më 05/11/2008, ora 16:44
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori