Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Mourinho i sygjeron Fergusonit, Sneijderin
Trajneri i Real Madrid, Jose Mourinho ka udhëzuar bossin e Manchester United, Sir Alex Ferguson, për të transferuar asin Holandez, Wesley Sneijder. Sneijder mendohet të largohet në fund të sezonit.

Burime nga Milano thonë se Ferguson ishte konsultuar me trajnerin e Real Madridit mbi Sneijder, i cili fitoi tripletën vitin e kaluar.Mourinho e la Ferguson pa asnjë dyshim mbi kualitetet dhe karakterin e asit Holandez.

United është i gatshëm të ofrojë rreth 30 milionë € për të sjellur në Old Trafford mesfushorin gjatë verës. /albeu.com/
Shtuar më 10/05/2011, ora 18:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori