Mourinho i vihet pas lojtarit të Tottenhamit
Mbrojtësi i Tottenham Hotspur, Danny Rose ka përfunduar në radarët e Manchester Unitedit.

Sipas Evening Standard, anglezi ka dështuar të fitojë vend nën urdhrat e Maurico Pochettinos , por Jose Mourinho ende është i etur ta transferojë atë në “Old Trafford”. Trajneri portugez është i gatshëm t’i ofrojë dhe dyshen Tottenhamit Matteo Darmian dhe Luke Shaë.

Mourninho e dëshiron lojtari pasi ekipi i tij ka treguar shumë probleme në qendër të mbrojtjes këtë edicion. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2018, ora 14:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori