Mourinho: Ishim fantastik ne loje
Pëlqej
Albeu.com
Trajneri i Interit, Jose Mourinho, ёshtё ndarё i kënaqur me fitoren e ekipit tё tij nё derbin përballё Juventuesit, tё cilёn ia dedikon presidentit tё klubit.
“Ne ishim kundërshtari mё i mirё, luajtëm mirё dhe me njё qëndrim tё duhur dhe taktikё inteligjente. Mund tё them se ekipi ishte fantastik, qё nga minuta e parё deri nё tё fundit, edhe ata qё qëndruan rezervё edhe ata nё fushё”, ka thёnё Mourinho

“Gjatё javës kuptova sa ёshtё e rёndёsishme tё fitohet kundër Juventusit dhe ёshtё e qartё se jam i gёzuar qё bёra qё tё gjithё tifozёt tё festojnë. Goli nuk ishte i bukur por ishte i rёndёsishёm pёr ne, pёr klubin dhe tash tё gjithё mund tё jenё tё gёzuar gjatё vikendit”, ka shtuar portugezi.
Shtuar më 23/11/2008, ora 20:35
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori