Mourinho "justifikohet" në fund të ndeshjes, "Nuk kisha Pogban dhe Fellainin"
Jose Mourinho pretendon se ai nuk kishte opsionet në stolin e tij të Manchester United për t'iu përgjigjur Liverpoolit dhe për të bërë barazimin e tyre 0-0 në "Anfield" një shfaqje më interesante.

Romelu Lukaku kishte mundësinë të jepte Unitedin epërsinë në pjesën e parë.

Mourinho është pa mesfushorët; Paul Pogba dhe Marouane Fellaini dhe ndjeu se nuk mund të rregulloj të konkurrojnë me Jordan Henderson, Emre Çan dhe Giorginio Wijnaldum, shkruan Albeu.com..


"Henderson, Can dhe Wijnaldum - Nuk kam fuqi dhe energji.

"Unë kisha Ander Herrera dhe Nemanja Matic dhe askush në stol për të bërë një ndryshim.

"Nëse kisha zgjidhje në stol atëherë unë mund të bëj gjëra siç kam bërë më parë në fitoret në Swansea dhe Southampton" përfundoi portugezi. /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2017, ora 17:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori