Mourinho ka një mesazh për ndeshjen me Barcelonën
Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka folur para ndeshjes me Barcelonën, e cila do të zhvillohet në SHBA.

Portugezi tha se është gjithmonë mirë kur luani ndaj skuadrave më të mira.

“Të luash ndaj Barcelonës është mënyra më e mirë për të përfunduar fazën përgatitore, sepse luan kundër lojtarëve më të mirë”, tha Mourinho gjatë konferencës për media.

Ndeshja në mes të Barcelonës dhe Unitedit zhvillohet në orët e hershme të mëngjesit të së premtes. /albeu.com/
Shtuar më 25/07/2017, ora 20:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori