Mourinho kapet "mat" në "Alianz Arena", për çfarë ka ardhur Special One?
Bayern Munchen dhe RB Leipzig po luajnë derbin e Bundesligës.


Special One është duke e ndjekur këtë ndeshje në Alianz Arena.

Portugezi do të ketë për kundërshtar Leipzigun me 19 shkurt në ndeshjen e 1/8 të Ligës së Kampioneve.

Gjithashtu Mourinho po e ndjek edhe Timo Werner që mund të jetë njëri nga synimet për merkaton e verës.
Shtuar më 09/02/2020, ora 19:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori