Mourinho kërkon Ivanoviç
Kërkesa ka ardhur nga vetë Jose Mourinho. Tekniku portugez i Real Madrid për të përforcuar repartin e mbrojtjes kërkon në skuadër mbrojtësin serb të Chelsea, Branislav Ivanoviç.

Lajmi konfirmohet nga e përditshmja spanjolle "Marca", sipas të cilës "Special One" ka kërkuar si blerje të verës 28-vjeçarin duke parë aftësitë e tij për të luajtur si në krahun e djathtë të mbrojtjes ashtu edhe në qëndër si dhe për eksperiecën e tij ndërkombëtare.

Për Ivanoviç intersohet edhe Juventus. /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2012, ora 11:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori