Mourinho kërkon të transferojë yllin e United
Manchester United këmbëngul për të pasur në skuadër Franck Kessie në këtë sesion të merkatos. Sipas asaj qe shkruan “The Sun”, “Djajtë e Kuq” nuk mendojnë të dorëzohen për shërbimet e mesfushorit të Atalantas.

Mbrojtësi nga Bregu i Fildishtë është duke kaluar një formë mjaft të mirë te ekipi bergamask, dhe tashmë ai ka tërhequr vëmendjen e shumë ekipeve të mëdha. Për shërbimet e tij, Murinho është i gatshëm të ofrojë deri në 40 mln euro.

Shtuar më 17/01/2017, ora 09:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori