Mourinho largon tetë lojtarë, mes tyre Januzaj
Futbollisti shqiptar Adnan Januzaj, duket se nuk është në planet e trajnerit të ri të Manchester United, Jose Mourinho. "The Special One” pritet t’i largojë tetë futbollistë nga “Old Trafford”, dhe futbollisti Januzajn ndodhet në mesin e tyre.

Përveç tij, në këtë listë bëjnë pjesë edhe Marcos Rojo, Morgan Schneiderlin, Bastian Schëeinsteiger, Daley Blind, Juan Mata etj.

Deri më tani, United është përforcuar me Baillyn, Mkhitaryanin dhe Ibrahimovicin, ndërsa objektivi i radhës është Pogba i Juventus. /albeu.com/

Shtuar më 10/07/2016, ora 08:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori