Mourinho-Materazzi sërish bashkë, ja ku
Sërish bashkë. Pasi fituan "tripletën" e famshme zikaltër dhe dhembjes së ndarjes pas fitores së Champions League, Jose Mourinho dhe Marco Materazzi do të punojnë sërish së bashku. Sipas asaj që shkruan portali sportiv italian Calciomercat.it, trajneri aktual i Real Madrid dhe ish mbrojtësi i Inter me shumë mundësi do të ulenbashku në stolin e Chelsea si trajner dhe ndihmëstrajner.

Por ekziston edhe mundësia tjetër që sy ish interistët të zenë vendin e Carlo Ancelottit te Paris Saint Germain. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2013, ora 14:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori