Mourinho mendon për Kun Agueron
Aguero
Kun Aguero sipas zërave më të fundit nga të përditshmet më prestigjoze flasin pë një largim të mundshëm të tij drejt Juventusit. Drejtuesit e Juventusit ndodhen momentalisht në Madrid për të biseduar me agjentin e lojtarit.

Por për ti prishur planet e Zonjës së Vjetë Mourinho po mendon ta rrëmbejë atë dhe për ta ofruar tek ekipi i tij. Kjo gjë bëhet më e mundshme pasi edhe vetë lojtari nuk don të largohet nga Madridi dhe kjo është një shenjë e mirë për Mourinhon. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2011, ora 15:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori