Mourinho: Mund të arrijmë e të kalojmë Barçën
Trajneri i Real Madrid, portugezi Jose Mourinho ka folur për situatën aspak të këndshme që po kalojnë "Los Blancos" në Primera Division dhe u shpreh optimist se skuadra e tij do të mund të arrijë Barcelonën kryesuese e më pas edhe të ngrejë kurorën.

"Nuk më intereson çfarë bën Barcelona. Jemi minus 8 pikë por nëse jemi të fortë mendërisht dhe me fat mund të rimarrin kreun e të rikthehemi te titulli. Duhet shumë punë", u shpreh Special One.

Barcelona fitoi dje 2-3 përballë Sevillas ndërsa Real Madrid pret sot në mbrëmje në shtëpi Deportivo La Corunan. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2012, ora 12:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori