Mourinho "ngacmon" Iniestan
Jose Mourinho
Jose Mourinho nuk ndalet së provokuari kurrë. Këtë radhë, objektiv i trajnerit portugez ishte Andres Iniesta, që shihet si favorit për ta fituar çmimin "FIFA Topi i Artë".

“E ka shënuar një gol në finale të Botërorit? Këtë mund ta bëjnë të gjithë, mund t’i ndodhë çdokujt”, tha trajneri i Real Madridit.

Ndërkohë, menjëherë ka arritur kundërpërgjigja e mesfushorit të Barcelonës. “Po, është e vërtetë se golin mund ta shënojnë të gjithë, por e kam shënuar unë dhe kjo më mjafton”, tha përfaqësuesi spanjoll.
Shtuar më 08/01/2011, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori