Mourinho "ngul" këmbë për yllin e Realit, nga sezoni i ardhshëm e do te "spurs"
Gareth Bale është objektiv i madh i Tottenhamit për sezonin e ri.

Gareth Bale mund të rikthehet në Tottenham.

"El Chiringuito" raporton se ylli i madh i Real Madridit pritet të largohet nga Santiago Bernabeu, pas përfundimit të këtij sezoni.

Madje, Bale ka një klub favorit për transferimin e tij dhe ajo është "Spurs", ish klubi i tij nga Premierliga.

Menaxheri i ri i Tottenhamit, Jose Mourinho pëlqen karakteristikat e Bale dhe e mirëpret mundësinë e rikthimit të tij në skuadër.
Shtuar më 22/01/2020, ora 11:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori