Mourinho: Oscar qëndron në Chelsea
Oscar nuk do të largohet nga Chelsea në merkaton e verës. Lajmin e bëri të ditur të premten trajneri Jose Mourinho.

“Sigurisht se Oscar do të qëndrojë. Ai ka nënshkruan një kontratë afatgjate kohë më parë më Chelsea” tha Mourinho.

Ishte folur gjatë ditëve të fundit se Ocar do të transferohet në Juventus, dhe se do të përfshihej në një marrëveshje për transferimin e Pagul Pogbas në Premier League. Futbollisti brazilian ka kontratë më Chelsean deri në vitin 2019.
Shtuar më 17/04/2015, ora 16:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori