Mourinho pa fjalë për Interin
Pëlqej
Jose Mourinho
Pjesa më e madhe e tifozavë të Interit janë nostalgjikë për të, disa kritikë e fajësojnë që e ka lënë Interin copash, dhe ai, Jose Mourinho, provokon pasardhësin e tij tek pankina e Interit, Benitezin. “C’farë? Ka humbur përsëri? E pabesueshme, janë tashmë 9 pikë larg kreut të renditjes”. Ky ishte reagimi i njeriut special që nga anglia kur sapo morri vesh që Interi kishte pësuar humbjen e dytë rradhazi në kampionat kundër Chievos.(albeu.com)
Shtuar më 22/11/2010, ora 12:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori