Mourinho për humbjen me Newcastle: Ata luftuan si kafshë
Manchester Unite u mposht dje nga Newcastle në transfertë me shifrat 1-0.

Skuadra e Mourinhos ishte inekzistente në fushë, ndërkohë që vendasit ishin superiorë në çdo aspekt.

Në përfundimin e ndeshjes, tekniku portugez ka lëshuar këtë deklaratë:

Newcastle “luftoi” si kafshë në fushën e lojës dhe shpresoj që këtë ta marrin për një kompliment. Zoti ishte në anën e tyre këtë herë, kjo gjë nuk ndodhi me ne. Këto janë gjëra që ndodhin në futboll”. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2018, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori