Mourinho përcakton objektivin e Manchesterit
mourinho55
Trajneri i skuadrës së Manchester United, Jose Mourinho tha se skuadra e tij do të kap vendin e katër në fundin e dhjetorit.

“Kur të jemi në vend të katërt, dhe unë mendoj se do të jemi, atëherë mund të flasim për diferencën me vendin e parë.

Situata ku jemi është e ndërlikuar, lëndimet, pezullimet forma…Jemi jashtë katërshes më të mirë të kampionatit, kështu që tani mund të flasim vetëm për diferencën që duhet të rikuperojmë deri në fund të dhjetorit”, tha Mourinho. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2018, ora 14:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori