Mourinho prish planet e klubeve italiane, kërkon Ibran te "spurs"
Zlatan Ibrahimovic është duke biseduar me Milanin për një mundësi rikthimi në “San Siro” për 18 muaj gjatë afatit kalimtar të dimrit.

Por ardhja në krye të Tottenham të Jose Mourinhos mund t’i ndryshoj gjërat.

Sipas disa mediave, po flitet se “Special One” ka kërkuar nga drejtuesit e skuadrës londineze që të kontaktojnë me suedezin.

Ibrahimovic edhe më parë ka punuar me Mourinhon sa ishte pjesë e Interit dhe më vonë edhe te Manchesteri.
Shtuar më 21/11/2019, ora 16:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori