Mourinho shpik vetëpërjashtimin
Pëlqej
Reali I Madrdit fluturon edhe në Champios League. Por në kryeqytetin spanjoll pyesin veten për veprimin e ri të Mourinhos. Të bën të diskutosh në fakt, përjastimi I dyfishtë nga loja me karton të kuq në ndeshjen kundër Ajax kur rezultati ishte 4-0 I Xabi Alonsos dhe Sergio Ramos. Sanksione këto që duket ishin kërkuar vetë nga lojtarët në mënyrë që të pastroheshin nga kartonat e mëparshëm që të mos u krijoni probleme në fazën tjetër të kompeticionit.(albeu.com)
Shtuar më 24/11/2010, ora 12:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori