Mourinho te Newcastle? Portugezi jep përgjigjen përfundimtare
Me largimin e Rafa Benitez nga Newcastle United, zërat kanë qarkulluar se mund të jetë Jose Mourinho, tekniku i cili mund të marrë drejtimin e skuadrës.

Mirëpo, nuk ka vonuar edhe përgjigja e portugezit, i cili e vlerëson diçka të tillë, mirëponatyrën e tij, si qëllim është fitimi i trofeve dhe jo të rrijë në mesin e tabelës së klasifikimit, raporton "Marca".

"Unë jam një trajner fitues. Nëse dikush me jep një projekt 10 vjeçarë dhe objektivi është vetëm për të qendruar në mesin e tabelës së klasifikimit, do të ishte perfekte, mirëpo kjo nuk është në natyrën time", ka thënë "Special One".
Shtuar më 26/06/2019, ora 16:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori