Mourinho tek Reali? Portugezi flet për të ardhmen
Jose Mourinho ka hedhur poshtë mundësinë për të marrë postin e Zinedine Zidane, tek Real Madrid.

Në lidhje me këto zhvillime, trajneri portugez është intervistuar nga një medie spanjolle, për të cilët ai theksoi se nuk mund të drejtojë një ekip që aktualisht e ka një trajner.

"Të flitet për emrin tim është diçka që nuk më pëlqen. Nuk do të më pëlqente të stërvitja Real Madridin sepse aktualisht e ka një trajner”, tha fillimisht "Special One".


Zidane? "Flas me respekt për një trajner që është atje (Real Madrid) dhe nuk është një individ në historinë e Real Madrid, unë isha krejtësisht i jashtëm aty".

Situata e Real Madrid? "Nuk jam njeri pa kuptim dhe që krijoj tymnaja, unë pëlqej që gjërat të shkojnë mirë dhe gjithçka të qetësohet".
Shtuar më 20/09/2019, ora 17:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori