Mourinho thumbon tifozët e Juventusit
Gjatë ndeshjes së sotme në mes të Manchester United dhe Juventus ka pasur edhe pak spektakël.

Tifozët e Juventusit vazhdimisht gjatë ndeshjes kanë brohoritur trajnerin e Djajve të Kuq, Jose Mourinho duke i thënë atij: “Mourinho, njeriu i m...” dhe “Mourinho i biri i kurvës”.

Por, trajneri i Manchester ka ngritur përpjetë tre gishta duke ja rikujtuar këtyre tifozëve tripletën me Interin që mori me Interin në vitin 2010.

Kjo ka bërë që tifozët e Juves të jenë edhe më të nxehtë derisa dihet rivaliteti që kanë ata me Interin në Serie A.
Shtuar më 23/10/2018, ora 23:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori