Mourinho: Vetem kur te mbetem me gjashte lojtare mund te me mposhtni
Albeu.com
Siç ishte konfirmuar më herët menjëherë pas ndeshjes pankina e Interit shkoi në zhveshtore pa dhënë asnjë deklaratë, por në fakt, duket se nuk kaloi ky takim në heshtje.Pasi që lojtarët e tij vrapuan për në zhveshtore natyrisht, tejet të nervozuar por edhe krenar për rezultatin, Mourinho shkoi i fundit duke thënë vetëm një fjali për mediat.

“Vetëm kur do jem me gjashtë lojtarë atëherë do të më mposhtni.” Tha Mourinho pa thënë asgjë zyrtare, madje asnjë fjalë të vetme siç bën zakonisht. Kjo nuk është e tera. Ai beri dhe gjestin kinse eshte nen pranga. Kjo deshmon se ka filluar lufte e re ne Apenine.
Shtuar më 21/02/2010, ora 19:18
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori