Mourino i hedh benzinë zjarrit: Bayern? Pse jo?
Jose Mourinho është në kërkim të rikthimit si trajner.

Portugezi i cili është i papunë që prej muajit dhjetor të vitit të kaluar, kohët e fundit ai është përfolur për një kalim te Bayern Munich, shkruan Albeu.com.


Duke folur për të ardhmen e tij, portugezi nuk e mohoi mundësinë te ulet në stolin e Bayern Munich: "Unë kurrë nuk kam punuar në Gjermani, pse jo? Do të doja të përpiqesha te fitoja Champions-in me një klub të tretë dhe të fitoja në 5 kampionate të ndryshme."
Shtuar më 02/04/2019, ora 14:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori