Mposhti Covid-19, reagon Dzeko: Jam i lumtur se gjithçka mbaroi
Sulmuesi i Romës, Edin Dzko ka thënë se ndihet i lumtur se gjithçka ka mbaruar.

Dzeko rezultoi pozitiv me COVID-19 para dy jave dhe sot doli negativ.

Lojtari për Tuttomercatoweb tha se ndihet i lumtur se gjithçka mbaroi.

"Ndihem mirë dhe jam i lumtur se gjithçka mbaroi", tha ai.

Këtë edicion, Dzeko ka shënuar tri gola dhe një asistim në shtatë ndeshje në të gjitha garat.
Shtuar më 23/11/2020, ora 18:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori