Mposhti koronavirusin, Ibrahimovic rikthehet në stërvitje
Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic është rikthyerstërvitje te skuadra e Milanit, pas një pauze dy javore shkaku i infektimit me Covid-19.

Sipas gazetës italiane "La Gazzetta dello Sport", Ibrahimovic është rikthyerstërvitje mëngjesin e sotëm.

Më 17 tetor, Milani përballet me Interin në San Siro dhe Zlatan pritet të jetë në dispozicion për Derby della Madonnina të parë të këtij sezoni.
Shtuar më 11/10/2020, ora 13:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori