"Mr. Mendjemadhit" ia zbathën këpucët në fushë (VIDEO)
"Mr. Mendjemadhit" ia zbathëm këpucët në fushë (VIDEO)

"Mr. Mendjemadhit" ia zbathëm këpucët në fushë (VIDEO)Ja ai moment: http://www.albeu.com/sport/mr-mendjemadhit-ia-zbathen-kepucet-ne-fushe-video/212204/

Posted by Albeu.com on Monday, September 7, 2015
Cristiano Ronaldo gati nuk është vërejtur në fushë në ndeshjen përballë Shqipërisë.

Rasti i vetëm me të cilën ai do të mbahet në mend është momenti kur Cana i jhoqi këpucën nga këmba.

Mr. Mendjemadhit, cili gjatë qëndrimit në Shqipëri nuk mori mundimin as të përshendeste me dorë prej së largu fansat e tij, në formë "dënimi" Cana ia zbathi këpucët në fushë. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2015, ora 22:57
Toni
e Martë 8 Shtator 2015, Ora 00:26
Palidhje titull.
Gati nuk është vërejt, çfar konfirmimi...

Toni
e Martë 8 Shtator 2015, Ora 00:31
Ti admin mos e ke ndjek 24 orë online se çka ka bë...

A mos deshe të ulet para Skënderbeut dhe gjithë ditën të përshëndetet me njerëz.

Mos ja fut kot, se nuk të ngjan!!!
SNAIPERI
e Martë 8 Shtator 2015, Ora 09:38
FUTBOLLISTI ME KOT. SI MUND TE KRAHASOHET KY KELLUF ME YJE SI MESI APO ROBEN? PA FOLUR PASTAJ PER ARTISTET E TE KALUARES SI PELE, EUSEBIO ,MARADONA ,KRUIF, GARINXHA ETJ
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori