Muller: E kisha të lehtë të refuzoja Unitedin
Sulmuesi i Bayern Munich, Thomas Muller, ka konfirmuar se kishte pasur interesim nga Manchester United gjatë kësaj vere.

Muller ishte lidhur me një kalim në Old Traffrod gjatë verës, por ai nuk e kishte pasur vështirë të vendosë të qëndrojë në Allinz Arena.

“E di se kishte interesim, por Man United ishte interesuar në shumë lojtarë këtë verë”.

“Kjo vërtet kurrë nuk shkoj më larg pasi unë sapo kisha rinovuar kontratën time dhe Bayern ishte i qartë të thotë se e ardhmja ime është këtu. Vendimi për mua ishte i lehtë”, ka thënë Muller.
Shtuar më 15/09/2014, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori