Muller: Kam refuzuar një ofertë astronomike nga United
Pëlqej
Thomas Muller ka zbuluar një prapaskenë të merkaros në një intervistë të dhënë për gjermanen "Bild". Ylli i Bayern Munchen, kampion Bote me Gjermaninë në "Brazil 2014", është shprehur se ka marrë një ofertë faranoike nga Manchester United, por që e ka refuzuar.

"Po, Manchester United ishte shumë pranë meje. Mund të fitoja më shumë para, më kanë ardhur oferta faranoike. Por Bayerni është klubi im dhe nuk kam ndermend të largohem", ka thënë Muller.

Se sa i ka ofruar United gjermanit, kjo nuk është bërë e ditur. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 14:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori