Mundësia e fundit e Montellas, Fasone e gjen zëvëndësuesin
Pëlqej
Milani u mposht 2-0 nga Sampdoria dhe hapi debate mbi vendosjen e skuadrës nga trajneri, duke lënë jashtë dy blerje mjaftë të shtrejta.

CEO I Milanit, Fassone pas ndeshjes njoftoi se kështu nuk duhet të ndodh, duke komentuar lojën e dobët të skuadrës.

Sipas mediave italiane, Montella dy ndeshjet e ardhshme a ka mundësinë e fundit për ta treguar vetën.

Roma dhe Inter do të jenë dy provat e “zjarrta” të trajnerit Italian, shkruan indeksonline.

Nëse dështon t’I fitoj këto atëherë Fassone e ka emrin e zëvëndësit të tij.

Bëhet fjalë për Ëalter Mazzarin i cili është kontaktuar nga drejtuesit e Milanit. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2017, ora 21:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori