Manuela Meleleo, tifozja e Interit feston për kualifikimin në Champions (FOTO LAJM)

Pëlqej
Manuela Meleleo është një studende e ekonomisë, dhe një tifoze e zjarrtë e Interit në Serinë A.

Bukuroshja italiane ka shpërthyer në festë në Instagram për kualifikimin e zikaltërve në fazën e grupeve të Championsit, pasi mposhtën 2-3 Lazion në “Olimpico”.

“Fitorja e së dielës është për të gjithë ne. Është e 70 mijë tifozëve që mbushin gjithmonë “San Siron”. Është për këdo që humbet zërin dhe pret me padurim ato 90 minuta. Faleminderit djema, mister (që erdhe poshtë ultrasve për të festuar), por faleminderit veçanërisht të gjithë atyre, si unë, që e kanë Interin në zemër,” – shkruan Manuela në rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2018, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori