Mungesa në Champions, plas gallata me United (FOTO LAJM)

Pëlqej
Tifozët e Manchester United ende nuk e kanë kapërcyer dot faktin se ekipi i tyre qëndron jashtë Kupave të Europës dhe për më tepër jashtë Champions League. "Djajtë e Kuq" nuk mundën të kualifikoheshin për në Kupat e Europës sezonin e shkuar çka ka sjellë edhe zemërimin e tifozëve.

Por ka edhe nga ata tifozë që tallen me mungesën e United. Dje, kur luhej nata e parë e Champions-it, në internet janë shpërndarë një sërë foto-montazhesh që talleshin me Manchesterin. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2014, ora 15:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori