Munir shuan zërat, gati rinovimi
Munir El Haddadi nuk ka ndermend të largohet nga Barcelona. Talenti i "La Masia" kërkohet nga Arsenal, Bayern Munchen dhe Paris Saint Germain, por sipas asaj që shkruan e përditshmja katalanase, 19-vjeçari ka shprehur dëshirën që të vazhdojë të veshë fanellën blaugrana.

Munir ka luajtur për pjesën më të madhe të ndeshjeve të këtij sezoni si titullar ku edhe ka shënuar në disa prej tyre. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2014, ora 17:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori