Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Murinho del hapur, ja çfarë thotë për rikthimin e Ibras
Jose Mourinho ka pranuar se Manchester United po konsideron ri-nënshkrimin e Zlatan Ibrahimovic, kur ai të jetë kthyer në stërvitje plotësisht, shkruan David McDonnell në Los Anxhelos.

Sulmuesi suedez po bën rehabilitimin e tij në AON Training Complex të United dhe Mourinho pranoi se mund të ri-nënshkruajë me 35-vjeçarin në dhjetor, kur ai pritet të jetë i aftë përsëri, përcjell Albeu.com.

"Është e mundur, është e hapur," tha Mourinho. "Sigurisht. Ne donim që ai të ishte i sinqertë dhe i hapur që të marrë një vendim në rast se dëshira e tij është të largohet, kështu që nuk kishte një kontratë të re." tha Murinho. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2017, ora 09:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori